Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


SZKOLENIA INDYWIDUALNE

"To ustawienie żagli, a nie kierunek wiatru decyduje, w którą stronę popłyniesz"
Indywidualne szkolenie żeglarskiePraktyczne zajęcia odświeżające wiedzę z zakresu prowadzenia żaglówki lub jachtu!
Minimum teorii, maksimum praktyki, pod okiem doświadczonego instruktora!
Jakiś czas temu ukończyliście kurs żeglarski, nauczyliście się żeglować, ale czujecie, że potrzebujecie przypomnienia i paru wskazówek, aby czuć się bezpiecznie na wodzie. Jeśli tak, to zachęcamy do skorzystania z 2-dniowego pakietu zajęć z instruktorem, podczas którego rozwiejecie wspólnie wszelkie wątpliwości. Taki 2-dniowy pakiet zajęć to doskonała okazja do miłego spędzenia czasu na wodzie i nauki prowadzenia jachtu żaglowego.

DO KOGO SKIEROWANE SĄ ZAJĘCIA?


  • warto go wybrać, by odświeżyć lub rozwinąć swoje umiejętności żeglarskie np. przed pierwszym samodzielnym czarterem jachtu,
  • warto go wybrać, by potrenować manewry pod żaglami np. przed egzaminem żeglarskim,
  • warto go wybrać, gdy brakuje Wam czasu na standardowy kurs żeglarski, a sami chcielibyście decydować o terminie szkolenia,
  • warto go również wybrać, gdy nie zależy Wam na zdawaniu egzaminów, a chcielibyście poznać podstawy żeglarstwa,
  • warto go wybrać, gdy potrzebujecie zaświadczenia o przeszkoleniu w zakresie obsługi jachtu żaglowego, które może być pomocne przy późniejszym wynajmowaniu (czarterze) jachtu,Zajęcia praktyczne prowadzone przez licencjonowanych instruktorów na Zalewie Mietkowskim na popularnych w Polsce, zwrotnych, bezpiecznych i sprawdzonych żaglówkach typu OMEGA.

Dla szybszego zrozumienia materii żeglarstwa zajęcia realizowane są w formie indywidualnej, czyli dostosowanej do Państwa potrzeb.
Masz pytania dotyczące szkolenia?

Skontaktuj sie z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl