Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


Rejsy firmowe

"Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."

Oliver Wendell Holmes
Integracyjne i szkoleniowe rejsy dla firmJeśli chcielibyście Państwo zapewnić uczestnikom wyjazdu nowe, niezapomniane doznania, a Państwa wcześniejsze wyjazdy firmowe opierały się na standardowych formach aktywnego wypoczynku to zapraszamy do współpracy.Nasze rejsy dostarczają dużą dawkę adrenaliny i przynoszą wielką satysfakcję związaną z przezwyciężeniem własnych obaw. Rejs jako forma wypoczynku połączony ze sportową rywalizacją jaką są regaty nie tylko rozwijają umiejętność współdziałania, ale także sprawdzają stopień przyswajania zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Współzawodnictwo i świetna zabawa rozwija kreatywne myślenie, stanowiąc jednocześnie doskonałą formę relaksu na wodzie. Nasi sternicy dbają o to by załoganci przy jednoczesnej zabawie, czuli się bezpieczni na jachcie.CEL:


  • motywacja
  • budowa zespołu
  • współzawodnictwo
  • nagroda dla najlepszych
  • nauka
  • wzmocnienie odpowiedzialności

Nasi sternicy, przed rozpoczęciem regat, organizują szkolenie z zakresu najważniejszych zagadnień dotyczących żeglowania oraz dbają o to by załoganci przy jednoczesnej zabawie, czuli się bezpieczni na jachcie.


DLACZEGO MAZURSKI LUB ADRIATYCKI REJS?


Jachtami można dotrzeć w niezwykle ciekawe miejsca, do których z lądu były utudniony dostęp. Znikają ograniczenia jakie niesie za sobą konieczność przebywania w hotelu. Dawka adrenaliny którą gwarantuje żeglarstwo umożliwia doświadczenie niezapomnianych wrażeń. Na jachcie, na niedużej przestrzeni podczas żeglowania wśród załogi budują się bardzo silne więzi.ŻEGLARSTWO jako najlepszy TEAM BUILDING wyrabia i kształtuje charakter oraz doskonale integruje załogi. Współpraca jest kluczowym elementem w efektownym prowadzeniu jednostki. Każdy z załogantów ma wyznaczone zadania, nad których prawidłowym wykonaniem czuwa kapitan.

Masz pytania dotyczące wyjazdu?

Skontaktuj sie z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl