Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


Rejsy na życzenie

"Zwiedzaj świat. To lepsze niż najpiękniejszy sen"

Ray Bradbury
Rejsy na życzenieUrlop na luksusowym jachcie, z profesjonalnym skipperem i przewodnikiem, z codziennym widokiem na morze, w formie all inclusive. Nie możliwe, a jednak. Zamiast tradycyjnych wakacji na leżaku, proponujemy wakacje, w których hotel płynie z nami.Chorwacja, Grecja, Hiszpania i Włochy to najczęstsze kierunki spędzania urlopu na komfortowym jachcie przez naszych klientów. Ofertę kierujemy do 6, 8, 10-osobowych grup znajomych, przyjaciół i rodzin chcących wspólnie spędzić niezapomniane wakacje pod żaglami.

Co ważne, doświadczenie żeglarskie nie będzie Wam potrzebne, bo rejsy są dla Każdego.

Relaks, wypoczynek, wspólne żeglowanie i przygoda to atuty takich rejsów. Oprócz samego żeglowania zwiedzicie najpiękniejsze zakątki wybranego akwenu. A to wszystko pod okiem doświadczonego kapitana, zapewniającego bezpieczeństwo i opiekę. Najlepsze ceny zaczynające się już od 1950zł są w czerwcu, wrześniu lub październiku.
7-dniowy wyjazd zawiera:


  • zakwaterowanie na komfortowym jachcie
  • żeglowanie po wybranym akwenie i zwiedzanie jego najpiękniejszych zakątków
  • prowadzenie jachtu przez doświadczonego zawodowego kapitana
  • bezcenne wspomnienia

Wszystkie rejsy "szyjemy na miarę" potrzeb, pomagamy w planowaniu lotów po najlepszych cenach, Ty i Twoi bliscy otrzymacie niezwykłe wakacje w cenie lepszej niż apartamentu w hotelu.Masz pytania dotyczące wyjazdu?

Skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl