Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


Rejsy rodzinne 2024

"Ostatecznie dzieci nie będą pamiętały wymyślnych zabawek czy gier, które im kupiłeś, będą pamiętały chwile, które z nimi spędziłeś."

Niezapomniane rodzinne rejsy w Chorwacji, Grecji, Hiszpanii ...Czy znudziły Ci się już tradycyjne wakacje w kurortach na leżaku?
Jeśli tak, to mamy dla Ciebie i Twojej rodziny niezwykłą propozycję żeglarskiej przygody na komfortowym jachcie lub katamaranie.Oferta skierowana jest do rodzin chcących spędzić żeglarskie wakacje w Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, we Włoszech na wygodnym jachcie lub katamaranie pod okiem profesjonalnego kapitana zapewniającego bezpieczeństwo i opiekę. Wypoczynek, wspólne żeglowanie i przygoda to atuty tych rejsów.


rejs_chorwacja
rejs_chorwacja

Na dobry początek żeglarskiej przygody proponujemy kuszące chorwackie wybrzeże, które jest zdecydowanie najbezpieczniejszym śródziemnomorskim miejscem na prawdziwie rodzinne wakacje pod żaglami. Przeskakiwanie z jednej wyspy na drugą, kotwiczenie w zacisznych szmaragdowych zatoczkach i żeglowanie po spokojnym, błękitnym morzu Adriatyckim może być czystą przyjemnością.


rejs_rodzinny_grecja
rejs_rodzinny_grecja

Podczas tygodniowego rejsu wspólnie odkryjcie oszałamiające krajobrazy i historię Dalmacji. Co dzień będziecie się budzić w hotelu z widokiem na morze z możliwością bezpośredniej kąpieli zaraz po przebudzeniu. Z długoletniego doświadczenia wiemy, że rejsy z dziećmi są specyficzne i trzeba wziąć pod uwagę, że dzieci mogą chcieć częściej niż starsi uczestnicy kapać się i nie do końca czerpać radość z samej żeglugi. Trzeba więc zaplanować sobie częstszy pobyt w portach i marinach niż w przypadku starszych uczestników. Niemniej jednak, radość jaką okazują na jachcie, nieznikający uśmiech i zadowolenie warte są by dopasować każdy rejs do ich tempa.


rejs_rodzinny_w_hiszpanii
rejs_rodzinny_w_hiszpanii

Z długoletniego doświadczenia wiemy, że rejsy z dziećmi są specyficzne i trzeba wziąć pod uwagę, że dzieci mogą chcieć częściej niż starsi uczestnicy kapać się i nie do końca czerpać radość z samej żeglugi. Trzeba więc zaplanować sobie częstszy pobyt w portach i marinach niż w przypadku starszych uczestników. Niemniej jednak, radość jaką okazują na jachcie, nieznikający uśmiech i zadowolenie warte są by dopasować każdy rejs do ich tempa.


rejs_rodzinny_włochy
rejs_rodzinny_włochy

Wakacje na jachcie to wyjątkowy i zabawny sposób na nauczenie dzieci cennych umiejętności komunikacji i współpracy. To wszystko może być częścią wspólnej przygody. Nie ma to jak próba wspólnego wykonania ekscytującego zadania i wzmocnienia tym samym więzi rodzinnych, a żeglarstwo to doskonały sposób na zmotywowanie dzieci. Daj swoim dzieciom szansę na sterowanie jachtem lub pomoc przy żaglach. Będą o tym mówić latami.


Jeśli masz wątpliwości, mnóstwo pytań to śmiało do nas napisz lub zadzwoń.

Chętnie pomożemy przygotowując ofertę specjalnie dla Ciebie

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl  
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17