Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


Rejsy morskie w Grecji 2024

"Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę."

św. Augustyn

  ...niewymagane doświadczenie żeglarskie!


Nie musisz być żeglarzem, nie musisz mieć uprawnień.
To co musisz mieć to ochota na przygodę życia. 
Twoja płeć i wiek są bez znaczenia. 
Możecie być parą, możesz być sam/sama.
Ważne aby tryskać dobrym humorem, bo zamierzamy dobrze spędzić czas!


Zapraszamy na rejsy morskie w pełnej słońca Grecji, gdzie jednego dnia można obcować z historią i sztuką, a drugiego wypoczywać na jednej z malowniczych plaż ciesząc się smakiem lokalnych specjałów. Niełatwo byłoby wskazać inny wakacyjny kierunek oferujący taką różnorodność miejsc wypoczynku. Morze Jońskie, Sporady, a może Cyklady – to nazwy nierozerwalnie związane z rejsami morskimi w tym rejonie świata. Grecja uznawana jest za kolebkę europejskiej cywilizacji, to tu narodziła się demokracja, filozofia i teatr. Bogactwo kulturowe, wysoko oceniana kuchnia i przepiękne krajobrazy przekonały do Grecji żeglarzy z całego świata. Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu i wyrusz z nami w rejs po Morzu Jońskim, Zatoce Sarońskiej, Cykladach lub Sporadach. Zapewniamy sprawdzone jachty i katamarany prowadzone przez doświadczonych kapitanów. Nie wahaj się i już teraz dołącz do naszej załogi w jednym z rejsów w sezonie 2024.


rejs_grecjaAby zarezerwować miejsce na jachcie oraz poznać szczegóły dotyczące danego rejsu kliknij w kod rejsu znajdujący się w tabeli przy każdym rejsie.


Aby zarezerwować miejsce na jachcie oraz poznać szczegóły dotyczące danego rejsu kliknij i wejdź w pasujący Ci termin rejsu znajdujący się poniżej.

Korfu Paxos - Antipaxos - Lefkada - Meganisi - Kefalonia - Itaka Korfu

3600 PLN / 7 dni

kliknij i dowiedz się więcej
- zajęte - rezerwacja - wolne

Korfu Paxos - Antipaxos - Lefkada - Meganisi - Kefalonia - Itaka Korfu

3600 PLN / 7 dni

kliknij i dowiedz się więcej
- zajęte - rezerwacja - wolne

...dodatkowe terminy w przygotowaniu...


A może masz pomysł na swój rejs z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi?


Nie zawahaj się zapytać o ofertę Rejsów na Życzenie lub Rejsów Rodzinnych, to nic nie kosztuje. Ze względu na swoje długoletnie doświadczenie gwarantujemy ze swojej strony pełen profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowaniu oferty aż po jej realizację. Taki rejs zorganizujemy w dowolnym terminie i akwenie oraz dla dowolnej ilości osób. Pomożemy w doborze jachtu, bądź katamaranu. Znajdziemy dogodne połączenia lotnicze lub lądowe. Jak również zapewnimy doświadczonego zawodowego kapitana znającego wybrany akwen.

rejs_chorwacja

Jeśli masz wątpliwości, mnóstwo pytań to śmiało do nas napisz lub zadzwoń.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl  
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17