Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


Rejsy morskie po Karaibach 2024

"Człowiek nie może odkryć nowych oceanów, dopóki nie znajdzie odwagi żeby stracić z oczu brzeg."

Andre Gide

  ...niewymagane doświadczenie żeglarskie!


Nie musisz być żeglarzem, nie musisz mieć uprawnień.
To co musisz mieć to ochota na przygodę życia. 
Twoja płeć i wiek są bez znaczenia. 
Możecie być parą, możesz być sam/sama.
Ważne aby tryskać dobrym humorem, bo zamierzamy dobrze spędzić czas!


Zapraszamy Każdego na niezapomniany rejs katamaranem po Karaibach. Region rajskich wysepek znany jest nie tylko z malowniczej przyrody, jasnoniebieskiego oceanu, „kryjówek piratów”, przepysznej kuchni i tutejszych destylarni rumu, ale także z wywodzącej się właśnie stąd muzyki reggae i calypso oraz kilometrów przepięknych plaż. Nie martw się o trasę rejsu, ponieważ urlop na katamaranie z profesjonalnym kapitanem na Karaibach zapewniają ekskluzywność i pełną elastyczność planu podróży podczas wakacyjnego rejsu. Tak naprawdę nie ma lepszego sposobu na poznanie Karaibów jak właśnie pokładu jachtu. To niesamowite, jak wiele można zobaczyć w ciągu tygodnia kiedy hotel płynie z Tobą, a co dzień masz inny widok z okna. Nie wahaj się i już teraz dołącz do naszej załogi w jednym z rejsów w sezonie 2024.


rejs_karaiby


Aby zarezerwować miejsce na jachcie oraz poznać szczegóły dotyczące danego rejsu kliknij w kod rejsu znajdujący się w tabeli przy każdym rejsie.Aby zarezerwować miejsce na jachcie oraz poznać szczegóły dotyczące danego rejsu kliknij i wejdź w pasujący Ci termin rejsu znajdujący się poniżej.

Kod rejsu Termin Opis rejsu Ilość dni Cena rejsu Koje

...oferta rejsów na sezon 2024 w przygotowaniu...


A może masz pomysł na swój rejs z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi?


Nie zawahaj się zapytać o ofertę Rejsów na Życzenie lub Rejsów Rodzinnych, to nic nie kosztuje. Ze względu na swoje długoletnie doświadczenie gwarantujemy ze swojej strony pełen profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowaniu oferty aż po jej realizację. Taki rejs zorganizujemy w dowolnym terminie i akwenie oraz dla dowolnej ilości osób. Pomożemy w doborze jachtu, bądź katamaranu. Znajdziemy dogodne połączenia lotnicze lub lądowe. Jak również zapewnimy doświadczonego zawodowego kapitana znającego wybrany akwen.

rejs_chorwacja

Jeśli masz wątpliwości, mnóstwo pytań to śmiało do nas napisz lub zadzwoń.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl  
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17