Masz pytania, wątpliwości,
chcesz dowiedzieć się więcej?
Zadzwoń!
tel.: +48 535 001 345


Rejsy po Morzu Północnym 2024

"Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj."

Mark Twain

  ...niewymagane doświadczenie żeglarskie!


Nie musisz być żeglarzem, nie musisz mieć uprawnień.
To co musisz mieć to ochota na przygodę życia. 
Twoja płeć i wiek są bez znaczenia. 
Możecie być parą, możesz być sam/sama.
Ważne aby tryskać dobrym humorem, bo zamierzamy dobrze spędzić czas!


Rejsy na Morzu Północnym to nie lada gratka dla osób chcących zgłębić wiedzę o żegludze na pływach. Na nasz pokład zapraszamy Każdego kto chciałby zobaczyć na własne oczy jak żegluje się w tym rejonie świata. Podczas rejsów prowadzimy dla chętnych praktyczne szkolenia, a po rejsie wystawiamy opinie o odbytym stażu na pływach honorowane przez PZŻ. Zaufaj naszemu długoletniemu doświadczeniu i wyrusz z nami w rejs pływowy po Morzu Północnym pod okiem zawodowych kapitanów. Nie wahaj się i już teraz dołącz do naszej załogi w jednym z rejsów w sezonie 2024.



rejs_morze_polnocne

Aby zarezerwować miejsce na jachcie oraz poznać szczegóły dotyczące danego rejsu kliknij w kod rejsu znajdujący się w tabeli przy każdym rejsie.


Aby zarezerwować miejsce na jachcie oraz poznać szczegóły dotyczące danego rejsu kliknij i wejdź w pasujący Ci termin rejsu znajdujący się poniżej.

Kod rejsu Termin Opis rejsu Ilość dni Cena rejsu Koje

...oferta rejsów na sezon 2024 w przygotowaniu...



A może masz pomysł na swój rejs z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi?


Nie zawahaj się zapytać o ofertę Rejsów na Życzenie lub Rejsów Rodzinnych, to nic nie kosztuje. Ze względu na swoje długoletnie doświadczenie gwarantujemy ze swojej strony pełen profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowaniu oferty aż po jej realizację. Taki rejs zorganizujemy w dowolnym terminie i akwenie oraz dla dowolnej ilości osób. Pomożemy w doborze jachtu, bądź katamaranu. Znajdziemy dogodne połączenia lotnicze lub lądowe. Jak również zapewnimy doświadczonego zawodowego kapitana znającego wybrany akwen.

rejs_chorwacja

Jeśli masz wątpliwości, mnóstwo pytań to śmiało do nas napisz lub zadzwoń.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

tel. +48 535 001 345

e-mail: biuro@sail-pol.pl  
Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17